مدیرکل فرهنگ و اسلامی زنجان: در معرفی دستاوردهای انقلاب کوتاهی کردیم

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، امرالله حسنی شامگاه پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان افزود: دشمنان در صدد هستند تا امید را از جامعه ما بگیرند چرا که بزرگترین بلا ناامیدی است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از ابزارهای تزریق امید به جامعه بیان دستاوردهای انقلاب است که پیامد آن افزایش عزت ملی و غیرت دینی خواهد بود.

حسنی با بیان اینکه در شرایط کنونی نوک پیکان حمله دشمنان انقلاب اسلامی، تغییر باورها و ارزش ها است، افزود: دشمنان در صدد هستند با برنامه ریزی دقیق و استفاده از شیوه ها و ابزار و امکانات متعدد و متنوع برای سست کردن باورها و دگرگونی ارزش ها و تغییر آداب و سنن و نابودی اصول اخلاقی حاکم، به ما ضربه بزنند.

وی با بیان اینکه ما اکنون در جنگی نابرابر با دشمنی هستیم که با تمام قوا و با استفاده از شیوه های علمی تبلیغ، جهت انهدام نهاد فرهنگی و تاریخی ما همت گماشته است تا احساس، ذوق، اندیشه و شعور ملی و مذهبی ما را از بین ببرد.

افزایش بیش از چهار برابر اعتبارت عمرانی حوزه فرهنگ و هنر در زنجان

مدیرکل سابق فرهنگ و اسلامی استان نیز در این مراسم با بیان اینکه میزان اعتبارات عمرانی این اداره کل در سال گذشته سه میلیارد تومان بود که امسال با پی گیری های انجام شده، به ۱۴ میلیارد تومان افزایش یافت.

محمد ربیع احمدخانی همچنین افزود: اعتبارات هزینه ای نیز سال گذشته ۶ میلیارد تومان بود که امسال به ۱۲ میلیارد تومان رسید.

وی به تصویب تدوین دانشنامه زنجان در شورای فرهنگ عمومی استان اشاره کرد و اظهار داشت: زمینه اجرای این کار مهم در استان فراهم شده است.

احمدخانی با بیان اینکه وضعیت سرانه فرهنگی استان زنجان مناسب نیست، گفت: میزان استاندارد سرانه فضای فرهنگی در کشور بین ۵۰ تا ۷۵ سانتی متر مربع است در حالی که این رقم در زنجان ۱۹ سانتی متر مربع است.

در این مراسم از خدمات محمد ربیع احمدخانی  قدردانی و امرالله حسنی به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان معرفی شد.

https://critter.ir/04/02/2022/%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%da%a9%d9%84-%d9%81%d8%b1%d9%87%d9%86%da%af-%d9%88-%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%b3/