ایران قهرمان دوومیدانی پارآسیایی بحرین شد

خبرگزاری ایرنا :

محمدرضا صحراگرد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ملی پارا دو و میدانی کشورمان با کسب ۱۸ طلا، ۱۴ نقره و ۱۰ برنز توانست بالاتر از سایر کشورها قهرمان رشته پارا دو و میدانی در مسابقات جوانان ونوجوانان پارآسیایی بحرین شود.

وی ادامه داد: البته ورزشکاران خراسان رضوی نیز حماسه آفریدند و توانستند با ثبت رکوردی بی نظیر ۲ طلا، چهار نقره و ۲ برنز رقابتهای پارادوومیدانی را به خود اختصاص دهند که در مقایسه با سایر استانها عملکرد کاملا موفقی بوده است.

عضو کاروان ورزشکاران اعزامی کشورمان به مسابقات پاراآسیایی بحرین گفت: از استان خراسان رضوی مصطفی ماریان در رشته پرتاب دیسک مدال طلا، در رشته پرتاب وزنه مدال نقره و در رشته پرتاب نیزه مدال نقره را کسب کرد همچنین امیرعباس کارگران در پرتاب دیسک گردن آویز طلا و در پرتاب وزنه نشان برنز، سیده بیتا طیبان در پرتاب دیسک مدال نقره  و در پرتاب نیزه مدال برنز و اردلان حسین زاده نیز در پرتاب وزنه گردن آویز نقره را به دست آورد.

صحرا گرد افزود: در حال حاضر رقابتها در رشته هایی همچون بسکتبال با ویلچر، شنا، بوچیا و برخی رشته ها همچنان ادامه دارد.

مربی تیم ملی پارادو و میدانی:ایران قهرمان دوومیدانی پارآسیایی بحرین شد

چهارمین دوره از بازی‌های پارآسیایی جوانان بحرین از یازدهم تا ساعات پایانی امروز پانزدهم آذرماه با حضور نزدیک به ۸۰۰ ورزشکار در ۹ رشته ورزشی برگزار می‌شود.

کاروان ایران با ۱۱۱ ورزشکار در رشته‌های پاراتنیس روی میز، پارابدمینتون، پاراتکواندو، گلبال، پارادو و میدانی، پارا شنا، پاراوزنه‌برداری، بوچیا و بسکتبال با ویلچر به این دوره از بازی ها اعزام شده است.

این کاروان با نام «مدافعان سلامت» و با سرپرستی «محمد تابع» دبیر اجرایی کمیته بین‌المللی المپیک راهی منامه شده است.

طی سه دوره گذشته این رقابت‌ها ایران موفق به کسب عنوان دوم این مسابقات شده است. ژاپن، مالزی و امارات میزبان دوره های اول تا سوم این رقابت‌ها بودند.

کاروان ایران در چهارمین روز از رقابت های پارآسیایی جوانان که در بحرین در حال برگزاری است تا این ساعت در جایگاه نخست قرار دارد.

ایران قهرمان دوومیدانی پارآسیایی بحرین شد