مرگ ۳ نفر کردستانی در اثر کرونا طی روز گذشته

خبرگزاری ایسنا

آرزو فلاحی اظهار کرد: در حال حاضر 181 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی با اشاره به آمار بستری شدگان در کردستان به تفکیک شهرستان‌های استان افزود: سنندج 118 نفر، سقز 11 نفر، مریوان 9 نفر، قروه 6 نفر، بیجار 8 نفر، کامیاران 14 نفر، دیواندره 1 نفر، بانه 12 نفر و سروآباد 2 نفر بستری هستند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: اکنون 40 بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.

فلاحی با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته تا کنون 3 بیمار مبتلا به کرونا در استان فوت شده است، آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون را 1995 نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد 871 نفر در سنندج، 317 نفر در سقز، 153 نفر در قروه، 106 نفر در کامیاران، 160 نفر در بانه، 92 نفر در دیواندره، 76 نفر در بیجار، 191 نفر در مریوان، 24نفر در دهگلان و 5نفر در سروآباد جان ‌باختند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های مرتبط دفن شده ‌اند.

بە گزارش ایسنا بە نقل از روابط عمومی دانشگاە علوم پزشکی کردستان، وی ضمن تأکید بر استفاده از ماسک و اهمیت پوشش همگانی واکسیناسیون جهت کنترل، پیشگیری از بیماری و انتقال آن به دیگران اظهار کرد: در اسرع وقت ترزیق واکسن کرونا را با مراجعه به مراکز تجمیعی واکسیناسیون و یا مراکز جامع خدمات سلامت انجام داده و سه نوبت آن را تکمیل نمایید.

مرگ ۳ نفر کردستانی در اثر کرونا طی روز گذشته