ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در محدوده مرکزی اصفهان

خبرگزاری ایسنا

 سرهنگ محمدرضا محمدی، با اشاره به افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی بار ترافیک شهری در ایام پایانی سال به‌ویژه در خیابان‌های هسته مرکزی شهر، اظهار کرد: با توجه به اینکه وظیفه پلیس راهور اتخاذ تصمیمات و تدابیر لازم برای داشتن بار ترافیکی روان در خیابان‌های شهر اصفهان است، این امر همکاری و همت کلیه شهروندان را می‌طلبد تا به‌خصوص در ایام پایانی سال به کمک پلیس راهنمایی و رانندگی آمده و با رعایت قوانین به ما کمک کنند.

وی از رانندگان و عابران پیاده خواست با صبر و متانت بیشتری در ایام پایانی سال تردد کنند و هرکس به‌نوعی پلیس خود باشد و افزود: برخورد با تخلفات به‌صورت کاملاً جدی در دستور کار قرار دارد و اعمال قانون توأم با ادب و احترام و حفظ شأن مردم را به کلیه واحدها ابلاغ کرده‌ایم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: با توجه به وضعیت ترافیکی معابر در این ایام، پلیس از ۲۰ اسفندماه در محدوده مرکزی شهر اصفهان از تردد خودروهای سنگین به‌جز در موارد اضطراری ممانعت می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فرمانده انتظامی استان اصفهان، سرهنگ محمدی افزود: طی تعامل با شهرداری اصفهان قرار شده تا هرگونه عملیات عمرانی به استثنای عملیات غیرمترقبه و اورژانسی برای راه‌ها و معابر درون‌شهری از ۱۵ اسفندماه تعطیل شود.

این مقام انتظامی در خاتمه از شهروندان خواست همچون گذشته اهتمام ویژه‌ای به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی داشته باشند و یاور پلیس راهور در جهت ایجاد فضای آرام در بستر خیابان‌های شهر اصفهان باشند.

ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در محدوده مرکزی اصفهان