دستگیری عوامل نزاع و درگیری منجر به قتل در ارومیه

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ صادق شکری در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیس۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری مسلحانه منجر به قتل و انتقال دو نفر مقتول به بیمارستان، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات اولیه کاراگاهان جنایی مشخص شد مقتولین با سه نفر دیگر به علت اختلافات قبلی درگیر شده و به قتل رسیده اند.

رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان در ادامه تصریح کرد: به جهت حساسیت موضوع دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره جنایی استان قرار گرفته و با به کارگیری توان علمی و روش های نوین کشف جرم و مهندسی اجتماعی در کمتر از ۴۸ ساعت تمامی متهمین دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی دلالت شدند.

وی اظهار کرد: متهمان در مواجهه با دلایل و مدارک کافی، به جرم ارتکابی با انگیزه اختلافات قبلی اعتراف کردند.

سرهنگ شکری در پایان با اشاره به اینکه در این راستار۳ متهم دستگیر و ۲ قبضه سلاح جنگی از آنان کشف شد، خاطر نشان کرد: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان آماده بوده و انتظار می رود شهروندان نیز ضمن همکاری مستمر با پلیس؛ با اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند.

دستگیری عوامل نزاع و درگیری منجر به قتل در ارومیه