پرواز بالگردهای روس بر فراز نوار مرزی سوریه و ترکیه

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدی البلد، منابع وابسته به مخالفان سوری از پرواز بالگردهای روس بر فراز مناطق مرزی میان ترکیه و سوریه و خطوط تماس میان مناطق تحت کنترل نیروهای ترکیه و گروههای موسوم به الجیش الوطنی وابسته به آنکارا خبر دادند.

بر اساس این گزارش، بالگردهای روسیه بر فراز شهر قامشلی و شهرک ابو راسین تا عامودا و درباسیه در حومه حسکه به پرواز درآمده اند.

منابع وابسته به مخالفان سوری همچنین از پرواز بالگردهای روس بر فراز روستاهای حربل، تل قراح، ام الحواش و طول خطوط تماس در نزدیکی شهرهای مارع والباب در حومه حلب خبر دادند.

این منابع اعلام کردند که روز گذشته هم بالگردهای روسی در ارتفاع پایین در طول نواری مرزی سوریه با ترکیه در حومه شمالی حسکه به پرواز درآمدند.

همزمان منابع سوری اعلام کردند که ارتش سوریه و متحدانش اقدام به ارسال تجهیزات نظامی به مناطق واقع در خطوط تماس با نیروهای ترکیه و شبه نظامیان وابسته به آن در حومه شمالی حلب و ناحیه شیراوا در حومه عفرین کرده و مواضع خود را تقویت کرده اند.

پیش از این منابع سوری با اشاره به ادامه حملات توپخانه ای و موشکی ارتش ترکیه و شبه نظامیان مسلح وابسته به آنکارا از فرار ساکنان از این منطقه خبر دادند.

پرواز بالگردهای روس بر فراز نوار مرزی سوریه و ترکیه