معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش صاحب مسؤول شد

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش گروه تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، دی ماه امسال، علیرضا کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش بازنشسته شد و از آن روز تا امروز، این معاونت بدون مسؤول بود؛ در این مدت، گمانه‌زنی‌هایی از انتخاب مهدی کاظمی به عنوان معاون آموزش متوسطه شنیده می‌شد اما معلوم نبود که چرا این انتصاب تا کنون صورت نگرفته است.

بالاخره یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حکمی، «مهدی کاظمی» را به عنوان معاون آموزش متوسطه منصوب کرد. در این حکم آمده است: «نظر به تعهد، تجارب ارزنده و شایستگی جناب عالی، به موجب این ابلاغ، به عنوان «معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش» منصوب می شوید.

امید است با توکل و استعانت از پیشگاه خداوند متعال، پیروی از منویّات و مطالبات مقام معظم رهبری و پیگیری سیاست‌های رئیس‌جمهور، با در نظر داشتن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، سیاست‌های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و قوانین و مقررات و جلب همکاری اعضای شورای معاونان و مدیران کل استان ها، در تحقق برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش دولت سیزدهم موفق و مؤید باشید.

در این راستا، رعایت اصول «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و«قانون مداری» دولت مردمی، الزامی است. توفیق روزافزون جناب عالی را در انجام وظایف محوّل، از خداوند متعال مسألت دارم».

البته وزیر آموزش و پرورش امروز، چند انتصاب دیگر هم داشت؛ افشین امیریان فارسانی بع عنوان سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری، محمدرضا ابراهیمی به عنوان سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان و حسنعلی عزت‌خواه به عنوان سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

همچنان انتصابات آموزش و پرورش ادامه دارد ولی هنوز در انتصابات خبری از حضور بانوان نیست؛ وزیر آموزش و پرورش وعده داده است که بانوان نیز در انتصابات حضور خواهند داشت. 


معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش صاحب مسؤول شد