قالیباف: ملت ایران مراسم سالگرد پیروزی انقلاب را با عظمت و اقتدار برگزار می‌کنند

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پیامی از ملت انقلابی ایران برای حضور حماسی در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن دعوت کرد.

متن پیام رییس مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه درخشان بهمن برای ملت بزرگ ایران تقارن مبارک پیروزی انقلاب اسلامی و تجلی عشق و ارادت به قیام‌خواهی و نهضت بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) می‌باشد که ثمره قیام ملت و خون پاک شهیدان گلگون کفن پایه‌گذاری نظام جمهوری اسلامی می‌باشد.

دهۀ مبارک فجر جلوه‌های ارزشها و آرمانهای اصولی انقلاب یعنی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» را برای ملت رشید و عدالتخواه ایران به ارمغان آورد. 

در واقع با طلوع فجر پیروزی انقلاب اسلامی آفتاب درخشان استقلال و عدم وابستگی به شرق و غرب و آزادگی ملت مبارز و قهرمان ایران را در جغرافیایی جهان روشن و تابنده و نورباران ساخت.  

ملت شریف ایران در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچون سالهای گذشته با شعار محوری «جشن ملی ۱۴۰۰» بار دیگر با حضور منسجم و معنادار خویش تبلور اقتدار و افتخار انقلاب و قیام خویش را که مبتنی بر تعالیم نبوی و انقلابی می‌باشد به رخ جهانیان کشیده و به آنان ثابت خواهند کرد که این ملت همچون گذشته با ولایتمداری و تبعیت از رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری تا پای جان بر آرمانهای نظام خواهند ایستاد.  

مردم سلحشور و با بصیرت ایران اسلامی در سراسر کشور با حرکت انقلابی خویش در صبح روز جمعه 22 بهمن و با تاکید بر رعایت تمامی دستور العمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی، آیین شکوهمند سالگرد پیروزی انقلاب و فجر نهضت اسلامی را با عظمت و اقتدار برگزار خواهند کرد.

اینجانب بعنوان خدمتگزار ملت از مردم آگاه و سلحشور ایران اسلامی و از تمامی اقشار و گروه‌ها و دلسوزان نظام دعوت میکنم بار دیگر با حضور حماسی، انقلابی و آمیخته با بصیرت خویش در مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن، اقتدار و افتخار «شکوه وحدت و همبستگی حضور ملی، عزت و عظمت» و پایبندی و وفاداری به آرمان‌های بنیانگذار فقید انقلاب (ره)، شهدای گرانقدر و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی را متجلی سازند.


قالیباف: ملت ایران مراسم سالگرد پیروزی انقلاب را با عظمت و اقتدار برگزار می‌کنند