اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی مسابقات بین المللی قرآن اعلام شد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران، هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی دانش‌آموزان (دوسالانه) و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن نابینایان جهان اسلام (دوسالانه) اعلام شد.

ذکریا الزیرک از مراکش، هادی موحد امین از ایران، اویس احمدیان از افغانستان، محمد وجاهت رضا از پاکستان، الهام محمودالدین از اندونزی، بلال عبداله علی از یمن، یاس فضل جاسم از عراق و ثمرالدین صمداف از تاجیکستان هشت فینالیست رشته قرائت تحقیق آقایان سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران هستند.

همچنین سیدحجت ترحمی از ایران، محمد صادق سهرابیار از افغانستان، حسین ابراهیم امام محمد از مصر، موسی سفانی از الجزایر، مصطفی زاهد از مراکش، حمزه محمد فرج المصراتی از لیبی، عمر ابو حفص از سوریه و غلام مصطفی اشرفی از استرالیا به‌عنوان متسابقین رشته ترتیل آقایان در مرحله نهایی سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران به رقابت می‌پردازند.

در رشته حفظ کل آقایان نیز هیثم صقر احمد از کنیا، محمدرضا جاهدی‌نیا از ایران، حمزه فهزی از آمریکا، حسان محمود بکور از سوریه، محمد رفعه البناء از اندونزی، حسن جبرئیل عمر از نیجر، امان عادل علی از اوگاندا و عبدالخالق از افغانستان در مرحله نهایی سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران به رقابت می‌پردازند.

همچنین در رشته حفظ کل بانوان رفده فرینده از اندونزی، زهرا عبدالجبار از عراق، عاشورا امانی از تانزانیا، طاهره نایبی موحد از ایران، شفاعه ایسفو محمد از نیجر، مریم مختار از نیجریه، زینب بن یوسف از الجزایر و خدیجه کبری از بنگلادش در مرحله نهایی سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران به رقابت می‌پردازند.

همچنین در رشته حفظ کل دانش‌آموزان پسر، عبدالعزیز بن نورنسران از برونئی، صالح احمد تکریم از بنگلادش، عبدالله دوکاجی از نیجریه، ابوبکر شامالا از کنگو، محمدرضا جعفرپور از ایران و صو ابراهیم از ساحل عاج به مرحله نهایی هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی دانش‌آموزان راه یافتند.

در رشته قرائت دانش‌آموزان پسر نیز امیرعلی یادگاری از ایران، محمدصادق محمدی از افغانستان، ابراهیم منانه از لبنان، دانیال کریم غضبان از عراق، یوسف الاسدی از سوئد و علی طاها لطیف از آلمان در مرحله نهایی هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی دانش‌آموزان به رقابت می‌پردازند.

در رشته حفظ کل دانش‌آموزان دختر زهرا خلیلی از ایران، اسی فوناری از اندونزی، اسماً صالح از تانزانیا و حمیرا کنش از ترکیه به مرحله نهایی هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی دانش‌آموزان راه یافته‌اند.

در رشته قرائت تحقیق دانش‌آموزان دختر نیز نادی نور فطمیه از اندونزی، مریم سبزه‌زاری از ایران، حسیفه نعمان محمد از سریلانکا و فاطمه سلامی از لبنان در مرحله نهایی هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی دانش‌آموزان به رقابت می‌پردازند.

رامی توماهی الحصیری از سوریه، احمد جارالی عبدالرحمان از عراق، امیدرضا رحیمی از ایران، شرف‌الدین علمی از الجزایر، محمد عارف مولا از بنگلادش پنج شرکت‌کننده‌ای هستند که به مرحله نهایی رشته حفظ کل آقایان روشندل پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن نابینایان جهان اسلام راه یافته‌اند.

همچنین مریم شفیعی از ایران، فاطمه علی جبر از عراق، غالیه مخناش از الجزایر، فاطمه یونس از لبنان و شیخ نسیمه از هندوستان در رشته حفظ کل بانوان روشندل به مرحله نهایی پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن نابینایان جهان اسلام راه یافته‌اند.

https://critter.ir/02/02/2022/%d8%a7%d8%b3%d8%a7%d9%85%db%8c-%d8%b1%d8%a7%d9%87%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d9%87-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8/