رویدادهای چهلمین جشنواره فیلم فجر در قاب تلویزیون

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، هفته آینده شبکه نمایش به مرور فیلم های سینمای انقلاب اسلامی خواهد پرداخت و تا روز ۲۲ بهمن و اختتامیه جشنواره فیلم فجر، کماکان به پوشش برنامه های این جشنواره هنری کشورمان ادامه خواهد داد.

ساعت ۱۳:

فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۱۶ تا ۲۲ بهمن ماه پخش خواهند شد: روز برمی آید، در مسیر تندباد، ستارخان، پازل، دیوارهای یخی، مهران و میهمانی خصوصی نام فیلم های این بخش است.

ساعت ۱۹: 

فیلم‌های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است ، در هفته پیش رو به ترتیب از شنبه تا پنجشنبه شامل این فیلم ها خواهد بود: صندوقچه میداس، تغییر مسیر، تخفیف، یاغی دشت، تانک ها، همه برای یکی.

ساعت ۲۱:

در ادامه هفته دوم جشنواره فیلم فجر، شبکه نمایش مانند هفته گذشته، تا پایان جشنواره ، هر شب ساعت ۲۱  با پخش برنامه  سینمایش از برج میلاد و خانه جشنواره، به پوشش این رویداد هنری خواهد پرداخت.

روز ۲۲ بهمن ماه نیز، همزمان با روز پایانی جشنواره فیلم فجر و از ساعت ۱۸  به پخش زنده اختتامیه چهلمین دوره این جشنواره می پردازد.

ساعت ۲۳:

فیلم‌های ساعت ۲۳ شبکه نمایش، این هفته نیز مانند هفته قبل و آغاز دهه فجر،  به مرور فیلم های سینمای انقلاب اسلامی می‌پردازد. فیلم های منتخب این هفته شامل این فیلم ها خواهد بود: تشکیلات، آن سفر کرده،حمله به اچ ۳، کیمیا و خاک، جمیل، لیلی با من است و تاراج.

ساعت یک بامداد: 

منتخب فیلم‌های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: کوایدان، دستور کار پنهان، دستبرد یک ، دستبرد ۲ ، متولد چهارم جولای، شبکه و ستاره‌های خوشبختی من هستند.

چهلمین جشنواره فیلم فجر با حضور۲۲  فیلم در بخش سودای سیمرغ، ۱۰ فیلم در بخش فیلم کوتاه و ۸ فیلم در بخش مستند از ۱۱ تا ۲۲ بهمن به دبیری مسعود نقاش‌زاده برگزار می‌شود.

فیلم‌های این دوره از جشنواره در سینماهای ۳۱ استان در سراسر کشور اکران خواهد شد.

https://critter.ir/04/02/2022/%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%af%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%86%d9%87%d9%84%d9%85%db%8c%d9%86-%d8%ac%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d9%81%d8%ac%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%82/