جدول پخش ویدئویی نمایش‌های صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر منتشر شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از ستاد خبری چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، به دلیل محدویت‌های ناشی از همه گیری کرونا، همه آثار صحنه‌ای ۴۸ ساعت پس از اجرا از تلویزیون تئاتر ایران و سایت تیوال به مدت ۲۴ ساعت پخش می‌شوند و علاقه مندان برای تماشای این آثار می‌توانند از سایت فروش، بلیت تماشای ویدئویی نمایش‌های صحنه‌ای را دریافت کنند.

این آثار از سه‌شنبه ۱۹ بهمن تا چهارشنبه ۲۷ بهمن از تلویزیون تئاتر ایران و سایت تیوال از ساعت ۲۰ پخش می‌شوند و تنها ۲۴ ساعت در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. روزانه حداقل ۶ نمایش و حداکثر ۱۰ نمایش در تلویزیون تئاتر ایران و سایت تیوال به نمایش گذاشته می‌شود.

جدول پخش ویدئویی نمایش‌های صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر منتشر شد

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این آثار را از روی سایت تیوال خریداری کنند. برای خبرنگاران از طریق پیامک کد تماشای نمایش‌ها ارسال خواهد شد.

چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه برای نخستین بار در طول حیاتش افتتاحیه خود را روز ۱۵ بهمن ماه در یزد پشت سر گذاشت. جشنواره چهلم با میزبانی از ۱۰۹ گروه نمایشی از سراسر کشور و هفت کشور مهمان (تاجیکستان به عنوان مهمان ویژه جشنواره) تا ۲۶ بهمن ماه در ۱۰ بخش (۶ بخش اجرایی و چهار بخش نمایشگاهی و اسنادی) برگزار خواهد شد.

جدول پخش ویدئویی نمایش‌های صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر منتشر شد