کولیوند: از دریافت حقوق و مزایای ماهیانه صرف نظر کردم

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از جمعیت هلال احمر،  پیرحسین کولیوند در جلسه شورای عالی جمعیت هلال‌احمر گفت: وظیفه اصلی من پاسداری از اعتماد مردم و ارتقا سرمایه‌های اجتماعی جمعیت هلال احمر است و از تمامی اعضای محترم شورای عالی درخواست می‌کنم که از همه‌ی ظرفیت خود برای افزایش این سرمایه و ارتقای کارآمدی آن استفاده کنند تا بتوانیم با همراهی و همکاری هم خدمات ارزنده‌ای به مردم ایران ارائه کنیم.

او افزود: شرایط زندگی من به گونه‌ای است که می‌توانم زندگی‌ام را اداره کنم. هلال‌احمر نهاد عام‌المنغعه است و بنا دارم هیچ منفعت مادی از خدمت در این مجموعه دریافت نکنم.

رئیس جمعیت هلال‌احمر ادامه داد: شاید یکی از دلایل نجات من از بیماری سخت کرونا که چندی پیش به آن مبتلا شده بودم، این است که خداوند توفیق خدمتگزاری را در هلال احمر نصیبم کند. بنابراین تمام‌ تلاشم را خواهم کرد که با همراهی همکارانم و در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب به اهداف درنظر گرفته شده در جمعیت هلال احمر برسیم.

رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: از تمام پتانسیل‌ها برای بهره‌وری و کارآمدی این نهاد که یک قرن خدمت دارد، استفاده خواهم کرد.

 دکتر کولیوند همچنین از اعتماد شورای عالی برای انتخاب او در جلسه قبلی و پیشنهاد انتصاب وی به ریاست جمعیت هلال احمر تشکر و قدردانی کرد و گفت: از شورای عالی و همچنین ریاست محترم جمهور آیت‌الله  رئیسی تشکر می‌کنم که اینجانب را برای خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران، امدادگران، داوطلبان و جوانان انتخاب کرده‌اند.

گفتنی‌است، این اولین جلسه شورای عالی جمعیت هلال‌احمر بود که به ریاست دکتر پیرحسین کولیوند، شامگاه دوشنبه ۱۵ آذرماه در ساختمان صلح برگزار شد

کولیوند: از دریافت حقوق و مزایای ماهیانه صرف نظر کردم