نشست خبری فیلم «بدون قرار قبلی»| شعیبی: روابط انسانی برایم اهمیت دارد

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، نشست خبری فیلم سینمایی«بدون قرار قبلی» با حضور عوامل این فیلم سینمایی در مرکز همایش‌های برج میلاد (خانه جشنواره فیلم فجر) برگزار شد. 

محمود بابایی تهیه‌کننده این فیلم گفت: خیلی خوشحالم که در بین شما حضور دارم. ما سعی کردیم یک فیلم حال خوب‌کننده تولید کنیم. ما برای ساخت این فیلم دردسرهای بسیاری داشتیم و خودمان هم نمی‌دانستیم شرایط ساختش به وجود می‌آید یا نه. برخی می‌گفتند آستان قدس به ما کمک کرده، بله آستان قدس به ما کمک کرده ولی حمایت که صرفاً مالی نیست. 

وی افزود: خیلی تولید این فیلم سخت بود. ما یک هفته در آلمان ضبط داشتیم و عوامل محدودی را برای ضبط آلمان بردیم. 

بهروز شعیبی کارگردان فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» بیان کرد: به نظرم روابط فیلم یک روابط عادی است، ما سعی نکردیم یک خانواده دور از ذهن را به تصویر بکشیم. ما در چنین فیلم‌هایی قرار نیست کار عجیب و غریبی ایجاد کنیم، ما می‌خواهیم یک حسی را منتقل کنیم که به نظرم این حس منتقل شده است. 

وی ادامه داد: فیلم «بدون قرار قبلی» تا شب قبل از شروعش قرار نبود ساخته بشود. من 25 سال است که در سینما هستم و شما از ابتدا کارهای من را دیده‌اید. من این قصه‌ها را دوست دارم و هیچکدامش سفارش به من نبوده بلکه پیشنهادهای من به یک ارگان مثل اوج یا فارابی بوده است. 

کارگردان فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» اظهار کرد: انجمن اوتیسم بسیار به ما کمک و مشورت دادند و دو مشاور و مربی خوب از این انجمن در کنار ما بود. 

مصطفی زمانی بازیگر این فیلم سینمایی گفت: دوران کرونا من خیلی کار نکردم، وقتی این فیلم پیشنهاد شد، دیدم اکثر سکانس‌ها خارجی است، برایم مهم بود که مریض نشوم و کرونا نگیرم. این فیلم را پذیرفتم چون آن را دوست داشتم و برایم جذاب بود. من خودم با نقش مذهبی شروع به کار کردم و احساس می‌کردم می‌توانم این کاراکتر مذهبی را هم ایفا کنم. 

شعیبی بیان کرد: من پگاه آهنگرانی را انتخاب کردم چون تا به حال چنین فیلم و کاراکتری را در سینما ایفا نکرده بود. خانم آهنگرانی وقتی فیلمنامه را خواند، خیلی آن را دوست داشت و این را می‌توانم بگویم او بهترین بازیگر بود که تاکنون با آن کار کردم. ما اگر نگران نسل بعدیمان هستیم باید امروز خوبی بکاریم تا نسل بعدی وقتی برای برداشت آن می‌آیند خوبی برداشت کنند. 

وی افزود: ما در این فیلم می‌توانستیم از بچه‌های اوتیسم استفاده کنیم، اما بخاطر سنگین بودن پروژه، امکان بود ما باعث آزار بچه‌های اوتیسم شویم. به همین خاطر حامی ترابی را که بازیگر کودک تئاتر این برای نقش کودک مبتلا به اوتیسم استفاده کردیم. من در فیلم‌هایم روابط انسانی برایم خیلی مهم است، به همین خاطر همواره سعی کردم روابط انسانی را در فیلم‌هایم مورد توجه قرار دهم. 

الهام کردا در این نشست اعلام کرد که پگاه آهنگرانی بخاطر سفر نتوانست در این نشست حاضر شود. این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشست خبری فیلم «بدون قرار قبلی»| شعیبی: روابط انسانی برایم اهمیت دارد