پویش روضه‌های خانگی آغاز شد/اعزام رایگان مداح به منازل تهرانی‌ها

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، پروانه دوستی رئیس فرهنگسرای امید از برگزاری پویش «روضه‌های خانگی» در ایام فاطمیه خبر داد و گفت: همزمان با ایام فاطمیه و شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، فرهنگسرای امید برای دومین سال متوالی پویش روضه‌های خانگی را با توجه به لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌کند تا منازل شهروندان عزیز معطر به نام مادر سادات و اهل بیت شود.

وی ادامه داد: این پویش با شعار «این خانه عزادار فاطمه است» برگزار شده و هر روضه به نیت یک شهید در منازل شهروندان برپا می‌شود.

مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۳ خاطرنشان کرد: تجربه برگزاری پویش «روضه‌های خانگی» برای دومین سال متوالی است که در فرهنگسرای امید تکرار می‌شود. البته در ماه محرم و صفر نیز چنین برنامه‌ای تدارک دیده شد که با استقبال بسیار خوب مردم متدین شهر تهران همراه بود. در این برنامه خانواده‌هایی که بنابر دلایلی امکان حضور در مراسمات و اجتماعات عزاداری را با توجه به شرایط کرونایی ندارند می‌توانند با هماهنگی فرهنگسرای امید یک مراسم روضه و عزاداری را در منزل خود برگزار کرده و از خدمات رایگان اعزام مداح بهره‌مند شوند.

دوستی با اشاره به شیوه ثبت نام شهروندان برای این پویش گفت: علاقه‌مندان به برگزاری مراسم روضه خانگی می‌بایست در سایت جلوه سوگ به آدرسhttp://jelveyesoog.farhangsara.ir ثبت نام کرده و یا با شماره تلفن‌های ۳۳۳۰۳۸۴۳ و ۰۹۱۲۳۹۸۲۰۹۰ تماس بگیرند.

این برنامه از روز شنبه ۲۷ آذر ماه آغاز شده و تا پایان دهه دوم فاطمیه ادامه خواهد داشت.

پویش روضه‌های خانگی آغاز شد/اعزام رایگان مداح به منازل تهرانی‌ها