ارائه سالانه بیش از ۱۰۰ میلیون خدمت انتظامی به مردم

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری روز دوشنبه در نهمین محفل انس پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و پنجمین مرحله تجلیل از همسران فرماندهان دوران دفاع مقدس، ضمن تبریک ایام ولادت با سعادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه (س) و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام (ره) اظهار داشت: پیشکسوتان در امنیت بخشی به ایران اسلامی در زمان بحران های پس از انقلاب اسلامی نقش آفرین بوده اند و حماسه های بزرگی را رقم زده اند لذا بر خود لازم می دانیم که به نوعی از تلاش های این عزیزان قدردانی کنیم.

وی با تاکید بر اینکه پیشکسوتان افتخاری برای مجموعه انتظامی محسوب می شوند، افزود: عزیزان پیشکسوت با استفاده از اندوخته های تجربی خود می توانند در موفقیت های پلیس در زمینه های کشف جرایم، فناوری، ارتقای فرهنگ و نظم و انضباط ترافیکی، ارتقاء امنیت و پیشگیری انتظامی و اجتماعی سهیم و ما را در انجام ماموریت ها یاری بخشند.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود: امروز انتظامی جمهوری اسلامی ایران خود را حافظ ارزش های انقلاب اسلامی، جان و مال و ناموس مردم عزیز و شهیدپرور می داند و در کنار توجه به تجهیزات نوین و روزآمد، توانمندسازی معنوی کارکنان انتظامی نیز از اولویت های اساسی محسوب آن می شود زیرا اگر بال های معنویت خود را تقویت نکنیم نخواهیم توانست پرواز کنیم و به اوج برسیم.

سردار اشتری با تجلیل و قدردانی از سال ها خدمتگزاری صادقانه پیشکسوتان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: پیشکسوتان می توانند با کوله باری از تجربه و اندیشه که ماحصل سالیان متمادی خدمت صادقانه است در راستای تامین نظم و امنیت جامعه یار و یاور کارکنان مجموعه انتظامی باشند که در همین راستا تکریم این همکاران در واقع ارج نهادن به ارزش های والای انسانی و اخلاقی است.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود به ارائه بیش از ۱۰۰ میلیون خدمت در طول یک سال به مردم اشاره کرد و گفت: قطعا این حجم از خدمات بدون حمایت همسران کارکنان میسر نخواهد شد و خانواده ها نیز در این خدمات دهی به مردم نقش دارند.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به تقدیم حدود ۱۴ هزار شهید از مجموعه انتظامی کشور از ابتدای انقلاب، دوران دفاع مقدس و در راه نظم وامنیت اظهار داشت: این در حالی است که انتظامی کشور ۲۰ هزار جانباز و ۲ هزار آزاده نیز دارد.

موفقیت فرماندهان و کارکنان مرهون حمایت همسران است

وی با یادآوری اینکه اگر کارکنان، مدیران و فرماندهان ما موفقیتی را در ماموریت هایشان کسب می کنند، بی تردید این موفقیت، مرهون پشتیبانی، حمایت، همراهی و دلسوزی همسران و خانواده های مومن و متدین آنها است، اظهار داشت: خانواده های کارکنان انتظامی با حمایت و پشتیبانی خود توانسته اند همیشه ایام در پیشبرد اهداف سازمانی و خدمت به مردم بسیار موثر باشند.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه امروز جوانان با تاسی از روحیه پیشکسوتان مشغول خدمت به مردم هستند وارتقاء مجموعه انتظامی کشور مرهون تلاش همه این عزیزان در گذشته و امروز است اظهار داشت: مجاهدت امروزه همسران و کارکنان در همراهی آنان برای خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار ارزشمند است.

در ابتدای این مراسم سردار محمد شرفی ضمن خوش آمدگویی به فرماندهان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و خانواده های آنان این عزیزان  را اسطوره های پایمردی و مقاومت خواند و گفت: اگر بگوییم که خانواده های شهدا همانند ابراهیم خلیل الله، اسماعیل خود را در راه خدا قربانی کرده اند گزافه گویی نکرده ایم.

در این مراسم از تعدادی از فرماندهان، نمایندگان کارکنان زن پلیس و تلاش گران عرصه سلامت و خانواده شهدا توسط فرمانده کل انتظامی کشور با اهدای لوح قدردانی شد.

ارائه سالانه بیش از ۱۰۰ میلیون خدمت انتظامی به مردم