«وقت چیغ انار» در لیدز انگلستان اکران می‌شود

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، فیلم سینمایی وقت چیغ انار ساخته‌ گراناز موسوی در نهمین حضور بین المللی‌ خود در جشنواره‌ فیلم کارگردان‌های مستقل لیدز به نمایش در خواهد آمد. برگزاری این جشنواره از ۲۹ بهمن در انگلستان آغاز شه و تا ۲۸ اسفند ادامه خواهد داشت.

فیلم سینمایی وقت چیغ انار پیش از این در جشنواره‌های توکیو، سائوپولو، سیدنی، شب های سیاه تالین، جشنواره هند در گوآ، باستائو قزاقستان، چنای و منار صوفیه به نمایش در آمده و نامزد دریافت بهترین فیلم کودک و نوجوان چهاردهمین دوره جوایز سینمای آسیا پاسیفیک شده است.

این فیلم که محصول مشترک افغانستان، استرالیا، هلند و ایران است، به عنوان نماینده‌ رسمی کشور استرالیا برای بهترین فیلم بین‌المللی به اسکار معرفی شده بود.

عرفات فیض، الهام ایازی، اندرو کوییلتی، مرحوم حشمت‌الله فنایی، سعیده سادات، فرشته عالمی، امیرشاه تلاش، ذبیح غیاث، زیشان‌خان تلاش, مدینه نیازی بازیگران این فیلم سینمایی هستند، همچنین حسیبا ابراهیمی نیز در این فیلم حضوری افتخاری دارد.

بهیر وردک، گراناز موسوی، کریستین ویلیامز و مرضیه وفامهر، تهیه‌کنندگان این فیلم سینمایی هستند و عرضه و پخش بین‌المللی آن نیز برعهده‌ محمد اطبایی (مستقل های ایرانی) است.

«وقت چیغ انار» در لیدز انگلستان اکران می‌شود