نقاش‌زاده: تا ابتدای هفته آینده در قرنطینه می‌مانم/ احتمال برگزاری نشست به صورت مجازی

خبرگزاری ایرنا :

مسعود نقاش‌زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر در گفت وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا و در توضیح آخرین وضعیت سلامتی خود و با اشاره به این که پیش از ابتلا به کرونا دو دوز واکسن دریافت کرده بود، بیان کرد: به لطف خدا امروز شرایط بهتری دارم و حالم خوب است اما تا ابتدای هفته آینده در قرنطینه خواهم ماند.

وی در توضیح زمان برگزاری نشست خبری چهلمین جشنواره فیلم فجر یادآور شد: نشست خبری جشنواره فیلم فجر با برنامه‌ریزی یزدان عشیری مدیر روابط عمومی جشنواره برگزار خواهد شد و ایشان در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری مجازی این نشست هستند.

پیش‌تر مدیر روابط عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر پس از اعلام ابتلای نقاش‌زاده به کرونا گفته بود که تیم اجرایی جشنواره به همان ترتیبی که معرفی شده بودند، پیگیر کارها هستند و ارتباط مجازی هم با دبیر جشنواره خواهیم داشت. ابتلای کرونای ایشان هم شکر خدا خفیف است و احتمال بهبودی زودهنگام هم وجود دارد اما حتماً مباحث مرتبط با فاصله‌گذاری در دوران نقاهت را رعایت خواهیم کرد.

یزدان عشیری گفته بود که طبق جلساتی که تاکنون با دوستان وزارت بهداشت و ستاد کرونا داشتیم، همه پیش‌بینی‌ها درباره وضعیت کرونا در ایام جشنواره مثبت و همه چیز هم عادی بود اما به تازگی نگرانی‌هایی به‌وجود آمده که امیدواریم تأثیری بر فرآیند برگزاری جشنواره نداشته باشد، به‌خصوص که از قبل برنامه‌ریزی‌ها برای سینماهای مردمی جشنواره با ظرفیت تعریف‌شده از سوی وزارت بهداشت بوده است. تلاش می‌کنیم با توزیع جمعیت و ضریب اشغال محدود سالن‌ها جشنواره را براساس پروتکل‌های وزارت بهداشت برگزار کنیم.

چهلمین جشنواره فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ به دبیری مسعود نقاش‌زاده برگزار خواهد شد.

نقاش‌زاده: تا ابتدای هفته آینده در قرنطینه می‌مانم/ احتمال برگزاری نشست به صورت مجازی