شوک جدید مدیریت پرسپولیس به تیم

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، پرداخت نصفه و نیمه و سلیقه ای پاداش به نفرات پرسپولیس این تیم را دچار مشکل جدیدی کرده است. در همین ارتباط گزارشی تهیه کردیم که در زیر می خوانید؛

درخواست یحیی از رضا درویش

در آستانه سوپرجام، یحیی گل محمدی که با پس گرفتن استعفای خودش سرتمرین پرسپولیس حاضر شده بود از رضا درویش درخواست کرد حالا که دریافتی شاگردانش به ۵۰ درصد نرسیده است حداقل پاداش های معوقه را پرداخت کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز قول داد خواسته سرمربی این تیم پیش ازبازی سوپرجام اجابت شود و…

چک کردن گوشی موبایل برای پیامک واریز پول!

پیش از دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر برابر فولاد خوزستان نیز مدیران باشگاه قول پرداخت پول داده بودند که بازیکنان تا لحظه ورود به زمین گوشی های خود را چک کردند اما خبری از پیامک واریز پول نشد که نشد! این مرتبه نیز شاگردان یحیی گل محمدی درگیر وعده باشگاه بودند اما…

بیشتر بخوانید:

سنگ بزرگ تراکتور جلوی پای پرسپولیس

خبر پرداخت پاداش اشتباه بود!

حوالی ساعت ۱۵ روز دوشنبه و دو ساعت مانده به بازی سوپرجام ناگهان خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پیش از بازی با فولاد خوزستان این پاداش از سوی باشگاه به حساب شاگردان یحیی گل محمدی واریز شد تا با روحیه بالاتری وارد زمین شوند.

این خبر را نزدیکان رضا درویش در اختیار رسانه ها قرار دادند درحالی که هنوز پولی به حساب بازیکنان نرفته بود!

شاگردان یحیی گل محمدی به شدت از این موضوع شاکی شده و حتی یکی، دو نفر بعد از پایان مسابقه نسبت به درج این خبر ابراز ناراحتی کرده و اعلام کردند هیچ پاداشی دریافت نکرده اند!

واریز پاداش یک روز پس از شکست!

روز سه شنبه و درست یک روز پس از شکست تلخ پرسپولیسی‌ها در سوپرجام، باشگاه پاداش‌های معوقه اعضای تیم را واریز کرد.

این واریزی ها البته اعتراض برخی از بازیکنان و اعضای این تیم را به دنبال داشت چرا که مدیریت باشگاه به همه نفرات پاداش نداده بود!

سر داوود فنایی بی کلاه ماند!

باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب برای برخی نفرات پاداش نریخته بود که یکی از این افراد داوود فنایی بوده است! هرچند مربی گلرهای پرسپولیس حرف خاصی نزد و واکنشی هم نسبت به این موضوع نشان نداد اما حق داشت دلخور شود و…

البته این فقط حکایت داوود فنایی نبود و سر چند نفر دیگر هم در تقسیم پاداش بردهای فصل جاری پرسپولیس بی کلاه ماند!

امید عالیشاه هم نصفه پاداش گرفت!

پاداش چند بازیکن پرسپولیس نیز به صورت کامل واریز نشده بود که امید عالیشاه یکی از این بازیکنان بود.

احتمالا مدیران باشگاه پرسپولیس به دلیل مصدومیت و غیبت کاپیتان دوم برای او پاداش کمتری در نظر گرفته بودند و چند بازیکن دیگر نیز همین حکایت را داشتند.

این درحالیست که عالیشاه و سایر بازیکنان معتقدند در بازی های تیم مصدوم شده اند و این رفتار باشگاه اصلا جالب نیست!

نکته؛ مدیران باشگاه پرسپولیس درحالی که می توانستند به دلیل کمبود بودجه از کل پاداش واریزی کم کرده اما به همه نفرات عادلانه و یکسان پاداش بدهند، اقدامی انجام دادند تا دوباره تیم را به حاشیه ببرند.

شوک جدید مدیریت پرسپولیس به تیم