مطمئن شدم می‌خواهند تیم دیگری را جای پرسپولیس به آسیا بفرستند

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، افشین پیروانی پس از پیروزی سه بر یک پرسپولیس مقابل پیکان در هفته دهم لیگ برتر گفت: فشار روی همه تیم‌ها هست. خدا را شکر ۳ امتیاز مهم بود که به دست آوردیم. خوب هم بازی کردیم و حق‌مان برد بود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد داور مسابقه گفت: قضاوت در مجموع خوب بود. شاید داوران اشتباه داشته باشند اما فشار هم روی تیم‌ها و هم داوری زیاد است.

پیروانی درباره صحبت‌های کاظم اولیایی در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای و اینکه گفته شما نباید دخالت کنید، تصریح کرد: ادبیاتی که دوست عزیز به کار برده قشنگ نیست و با این ادبیات او مطمئن شدم می‌خواهند تیمی دیگر را معرفی کنند. من اطلاعات داشتم که صحبت کردم، ما ۴ تا نامه زدیم و جوابی نگرفتیم. شما کارتان است اگر می‌دانید مشکل چیست ما هم می‌دانیم. با صراحت بگویند مشکل تیم ما چیست؟ قهرمان شدیم و حق‌مان است در جام باشگاه‌ها شرکت کنیم.

وی افزود: چرا با این لحن صحبت کردند؟ اصلا منطقی نیست. جواب مرا طوری دادند که باز هم قانع نشدم. ما تلاش کردیم، زحمت کشیدیم، حق‌مان است به جام باشگاه‌ها برویم. اجازه نمی‌دهیم کسی دیگر جای ما برود.

پیروانی درباره ارتباط برخی مربیان با کمیته صدور مجوز حرفه‌ای و شائبه‌هایی که وجود دارد، خاطرنشان کرد: من جواب دادم؛ از این لحن ادبیات و این گونه صحبت کردن مطمئن هستم هدف این است جای ما تیم دیگری را بفرستند.

مدیر تیم پرسپولیس همچنین در خصوص تجمع هواداران معترض به اوضاع مدیریتی باشگاه، گفت: امیدوارم اتفاقاتی بیفتد که به نفع باشگاه باشد. هوادار نگران است و باشگاه هم تلاش خود را می‌کند. مشکلاتی هست امیدوارم این پرسپولیس چون هوادار زیاد دارد اتفاقاتی بیفتد که همه در آرامش باشند و بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

مطمئن شدم می‌خواهند تیم دیگری را جای پرسپولیس به آسیا بفرستند